6404

O kursie:

Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 13 roku życia, pragnących uczyć się rysunku hobbystycznie. Dzieci podczas zajęć poznają zasady proporcji w rysunku, uczą się dobierania kolorów, a także poznają zasady perspektywy. Kurs oprócz tradycyjnego rysowania obejmuje: malowanie różnymi technikami ( także na sztalugach i płótnie), rysowanie węglem, patykiem maczanym w tuszu itp. Kurs „mały” Hobbysta jest autorskim programem firmy Sealart. Kursanci otrzymują profesjonalne teczki artystyczne a także uzyskują po ukończeniu rocznego kursu dyplom.

Jak pracujemy?

Warsztaty prowadzone są w trybie 1,5h raz lub dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych artystów, architektów lub studentów architektury bądź ASP. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze w grupie maksymalnie 10 osobowej. Każde zajęcia kończą się zestawieniem oraz obowiązkową pracą domową. W przypadku nieobecności kursanta, istnieje możliwość odrobienia w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu.

Pierwsze darmowe zajęcia:

Pierwsze zajęcia w naszej pracowni są darmowe. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Materiały:

Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu.

Terminy:

Prosimy o kontakt.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

email: kontakt@sealart.pl

tel. 608-583-843

tel. 794-583-843

Zajęcia 1 raz w tygodniu:

 

Miesiąc

200 zł

Semestr

950 zł

Zajęcia 2 razy w tygodniu:  

 

Miesiąc

400 zł

Semestr

1950 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej

Zapisz się na kurs

*Imię i nazwisko

Kurs

Poziom

*Telefon

*Adres email

Treść wiadomości