O NAS

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach, które pragną nauczyć się rysować oraz malować. Tworzymy miejsce, gdzie z zamiłowaniem przekazujemy wiedzę oraz szlifujemy umiejętności naszych kursantów. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów Politechniki Warszawskiej i Akademii Sztuk Pięknych. Staranie dbamy o to, aby zajęcia w naszych placówkach przebiegały w przyjaznej atmosferze. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki wachlarz kursów – ASP, malarstwo, architektura, digital painting, mały grafik, mały artysta oraz mały architekt. Każdy znajdzie coś dla siebie!  W naszej ofercie kursów znajdują się lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzone są również zajęcia w języku angielskim. Nieustannie staramy się poszerzać gamę dostępnych u nas kursów.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji aż 7 dni w tygodniu w różnych placówkach. To co nas wyróżnia to program, który został przygotowany we współpracy z architektami, artystami oraz pedagogami w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty! Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy szkołą właśnie dla Ciebie!

Dlaczego My?

1) Kurs rysunku prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną kadrę. Naszymi wykładowcami są zawodowi rysownicy, architekci i artyści oraz studenci PW i ASP.

2) W naszej szkole rysunku zajęcia prowadzone są w miłej i rodzinnej atmosferze.

3) Sealart szkoła rysunku oferuje szeroką gamę różnorodnych zajęć:

– kurs rysunku dla kandydatów na PW, SGGW oraz ASP
– kurs rysunku dla dzieci: mały architekt, mały artysta, mały grafik
– kursy indywidualne
– kursy hobbystyczne
– kursy po angielsku (english drawing)
– grafika komputerowa / digital painting

4) Nasz szkoła rysunku daje możliwość uczęszczania w wielu darmowych zajęciach (różnorodne plenery, rysowanie sci-fi, rysowanie flamastrem, kurs rysowania samochodów itp.)

5) Nasz program został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty

6) Nasza pracownia otwarta jest każdego dnia, dzięki temu daje dużą elastyczność w wyborze terminu zajęć.

7) Na miejscu znajduje się sklep plastyczny, w którym każdy może zaopatrzyć się w materiały oraz artykułu niezbędne do rysowania i malowania.

8) Sealart szkoła rysunku posiada placówki na Bielanach, Wilanowie i Legionowie.

9) Nasi kursanci osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach na studia.

10) Oferujemy nową jakość kształcenia, jesteśmy najszybciej rozwijająca się pracownią w Warszawie!

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej

Zapisz się na kurs

*Imię i nazwisko

Kurs

Poziom

*Telefon

*Adres email

Treść wiadomości